Čitajte “Glas Budinščine” i online

“Glas Budinščine”, naš lokalni glasnik koji izlazi svaka tri mjeseca, od sada je dostupan i u digitalnom obliku. Iako je sam glasnik besplatno distribuiran na sve adrese naše općine, uvijek postoji mogućnost da niste uspjeli doći do svojeg primjerka. Mogućnost online čitanja glasnika posebna je pogodnost i za sve one koji nisu iz naše općine, a također ih zanimaju događanja iz našeg kraja.

Glas Budinščine br.1: kliknite ovdje.

Glas Budinščine br.2: kliknite ovdje.

(za čitanje glasnika potreban vam je čitač PDF datoteka, a mi preporučujemo “Foxit Reader” kojeg možete pronaći ovdje)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.