Ustroj vlasti

radovan

OPĆINSKI NAČELNIK

– Radovan Hercigonja (HDZ), Zajezda 18, 49284 Budinščina
Telefon: 049 459-175,459-192 Fax: 049 459-192 Mob. 091 503-8838

ZAMJENIK OPĆINSKOG NAČELNIKA:

Dragutin Dugan (HSS)

PREDSTAVNIČKO TIJELO – OPĆINSKO VIJEĆE OPĆINE BUDINŠČINA

    1. DIJANA MARGETIĆ, Budinščina 7N, HDZ
    2. VJEKOSLAV PREPOLEC, Sveti Križ 41, HDZ
    3. ŠTEFICA SREMEC, Pažurovec 13, HDZ
  1. JASMINKA ŠARGAČ, Grtovec 65, HDZ
  2. JOSIP FERENĐA, Krapinica 84, HDZ
  3. ANITA BRUČIĆ MATIC, Toplićica 31, HDZ
  4. BLAŽENKA KOCMAN, Budinščina 17B, HDZ
  5. ZDRAVKO ŠANTAK, Krapinica 84E, HDZ
  6. NIKOLA FULIR, Toplićica 8, HSS
  7. DAMIR FRIDELJ, Toplićica 51, HNS, SDP
  8. VLADO VERTUŠ, Grtovec 72, HNS, SDP
  9. VESNA SVRTAN, Krapinica 3D, HNS, SDP
  10. DENIS SAMBOLIĆ, Budinščina 10, REFORMISTI

Predsjednica Općinskog vijeća Budinščina – DIJANA MARGETIĆ

Zamjenik predsjednice Općinskog vijeća Budinščina – DENIS SAMBOLIĆ

POPIS ČLANOVA VIJEĆA MJESNIH ODBORA NA PODRUČJU OPĆINE BUDINŠČINA

VIJEĆE MJESNOG ODBORA BUDINŠČINA

  1. STJEPAN ČUKELJ, Budinščina 80, predsjednik
  2. IVICA HANŽEK, Budinščina 15b, član
  3. DANIJEL GABERŠEK, Budinščina 7i, član
  4. TOMISLAV RIČKO, Budinščina 22b, član
  5. IVICA PLUŠĆEC, Budinščina 101a, član
  6. DENIS SAMBOLIĆ, Budinščina 10, član
  7. TEA HUDIKA, Budinščina 40a, član

VIJEĆE MJESNOG ODBORA GOTALOVEC I TOPLIĆICA

  1. INES KUNA LIHTAR, Gotalovec 38c, predsjednica
  2. STANKO KRANJEC, Gotalovec 31, član
  3. ROBERT POSAVEC, Gotalovec 42a, član
  4. DRAGUTIN-BRUČIĆ-MATIC, Toplićica 31, član
  5. VLADIMIR PEPELKO, Toplićica 20a, član
  6. MARIO ŽABČIĆ, Toplićica 6, član
  7. IVAN MLINARIĆ, Toplićica 10, član

VIJEĆE MJESNOG ODBORA GRTOVEC

  1. LJUBOMIR BRUČIĆ-PAVUK, Grtovec 81a, predsjednik
  2. NENAD KULJI, Grtovec 50, član
  3. MARIJAN DRNETIĆ, Grtovec 81, član
  4. GORAN KULJI, Grtovec 57a, član
  5. VLADO VERTUŠ, Grtovec 72, član
  6. IVANA JAŠA, Grtovec 44A, članica
  7. STJEPAN KULJI, Grtovec 111A, član

VIJEĆE MJESNOG ODBORA KRAPINICA

  1. GORAN KAPITAN, Krapinica 36, predsjednik
  2. ZDRAVKO ŠANTAK, Krapinica 84e, član
  3. ŽELJKO KRISTE, Krapinica 1, član
  4. BRANKO MATIJEK, Krapinica 18, član
  5. VESNA SVRTAN, Krapinica 3d, članica
  6. KATICA HUSINEC, Krapinica 84h, članica
  7. MARTINA ČUKELJ-PETRAČ, Krapinica 39a, članica

VIJEĆE MJESNOG ODBORA PECE I POKOJEC

  1. TOMO ŽABČIĆ, Pece 39, predsjednik
  2. MATIJA PETRINIĆ, Pece 33, član
  3. DANIJEL LUSAVEC, Pece 65, član
  4. GABRIJEL MEŠNJAK, Pece 41, član
  5. BOŽIDAR BUKAL, Pece 104, član
  6. GORAN RIČKO, Pece 86, član
  7. TOMO ĐOPAR, Pece 7, član 

VIJEĆE MJESNOG ODBORA POMPEROVEC, PREPUŠTOVEC I MARIGUTIĆ

  1. ZDRAVKO HORVATIĆ, Prepuštovec 21, predsjednik
  2. GORDANA MIKULČIĆ, Pomperovec 8, članica
  3. RAJKO ZAKIĆ, Pomperovec 4a, član
  4. IVAN ŠIPAK, Marigutić 15, član
  5. IVICA BARTOL, Marigutić 4, član

VIJEĆE MJESNOG ODBORA SVETI KRIŽ I PAŽUROVEC

  1. STJEPAN VRETENAR, Pažurovec 23, predsjednik
  2. ZDRAVKO MIKULEK, Pažurovec 30, član
  3. ŽARKO VALJAK, Sveti Križ 21, član
  4. VJEKOSLAV PREPOLEC, Sveti Križ 41, član
  5. TOMISLAV BELAS, Pažurovec 4, član

VIJEĆE MJESNOG ODBORA ZAJEZDA

  1. VALENTINO ŠAMEC, Zajezda 152, predsjednik
  2. JOSIP JAMBREČIĆ, Zajezda 137, član
  3. NIKOLA JAGIĆ, Zajezda 10a, član
  4. IVICA POSAVEC, Zajezda 55, član
  5. VJEKOSLAV SVETEC, Zajezda 26, član
  6. LJUBICA SVETEC, Zajezda 26, članica
  7. FRANJO FULIR, Zajezda 21, član
Translate »