Pokrenute službene stranice općine Budinščina

Veliko nam je zadovoljstvo predstaviti vam službene stranice općine Budinščina. Slijedom današnjih trendova u području informiranja, kada velik broj ljudi u potrazi za informacijama odmah pali računalo i i podatke traži za mreži svih mreža, mi smo se također odlučili za pokretanje službenih stranica na kojima ćemo objavljivati najnovije događaje i zbivanja iz raznih područja koje se tiču naše općine. Također, na stranicama ćete biti u mogućnosti doznati i razne povijesne, zemljopisne i druge podatke o našoj općini. Važnim smatramo i spomenuti da ove stranice neće biti samo u „vlasništvu“ nekolicine ljudi (u nedostatku preciznijeg izraza), tj. njihova je primarna svrha da točno i nepristrano obavještavaju žitelje općine Budinščina o svim relevantnim temama. Iz istog razloga vas pozivamo da se ne ustručavate kontaktirati nas, te nam poslati sve svoje primjedbe, prijedloge, kritike, zanimljive priče, slike…  Neka vas također ne obeshrabri trenutan manjak informacija obzirom da su stranice tek pokrenute.  Posebno ovom prilikom pozivamo i sve obrtnike, udruge, vlasnike poduzeća te ostalih djelatnosti da nas kontaktiraju u vezi servisnih informacija. U emailu nam napišite ukratko slijedeće informacije: naziv poduzeća, tel/fax, adresu, radno vrijeme, te ostale kontakt informacije za koje smatrate da su važne. Sve te informacije biti će objavljene u rubrici „Servisne informacije“ do koje možete doći preko izbornika. Dakako, sve vaše prijedloge i primjedbe možete i osobno donijeti radnim danom od pon-pet  od 7-15 sati na općinu. Toliko za sada od nas, želimo vam ugodno surfanje.

Uredništvo

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.