Bruno Kos treći na kros ligi „Lužec“

Biciklistički klub „Maraton“ iz Novog Marofa i ove je godine organizirao zimsku kros ligu za trkače. Ovogodišnja „Keindl sport zimska cross liga Lužec 2013./2014.“ imala je četiri kola, a u prosjeku je okupljala četrdesetak trkača po kolu.

Za ukupan plasman u obzir se uzimao najbolji plasman iz tri kola, a Bruno Kos iz Budinščine u seniorskoj kategoriji osvojio je treće mjesto. Prvo mjesto pripalo je Josipu Lackoviću iz varaždinskog atletskog kluba „Sloboda“, dok je drugo mjesto osvojio Marcel Labaš iz trkačkog kluba „Marathon 95“.

Liga se održavala u parku prirode „Lužec“ u Oštricama pored Novog Marofa, a staza brdskog karaktera bila je dužine 8910 metara. Najboljim trkačima i trkačicama u pojedinim kategorijama pripale su i prigodne nagrade u vidu poklon bonova za kupnju opreme u dućanima Keindl sporta.